Dan studenata u Srbiji 04. april_dragi naši studenti ČESTITAMO VAM!

Profesor
Prof. dr Miomir Vasov
Predmet
U IME SVIH ZAPOSLENIH GRAĐEVINSKO-ARHITEKTONSKOG FAKULTETA
Katedra
Katedra za konstrukcije i konstrukcijske sisteme

Svim našim dragim studentima čestitamo današnji dan_DA SE NE ZABORAVI!

ZDRAVI BILI_i što pre se svi mi vratili u učionice, amfiteatre...vratili na GAF_VOLIMO VAS!

Svi vaši profesori, asistenti, saradnici i svi ostali nasatavno-nenastavni svi Vaši...!

"...Dan studenata, 4. april, obeležava se u znak sećanja na velike demonstracije koje su studenti u Beogradu organizovali 4. aprila 1936. godine, kada je u protestu, zbog jačanja fašizma u Nemačkoj, ubijen student prava Žarko Marinović. Danas, uz mnoštvo problema i izazova sa kojima se susreću, naši studenti beleže velike uspehe. Dužni smo da im obezbedimo bolje uslove i pružimo kvalitetnije obrazovanje, a oni će nam, kao i do sada, uzvratiti nadom za bolju budućnost našeg društva."  04. april 2014.  (Objava sa facebook-a)

Arhitektura