Termotehničke i električne instalacije - Predavanja TT (prvi deo)

Submitted by fizika on Tue, 03/31/2020 - 16:23
Profesor
Snežana Đorić-Veljković i Mladen Stojiljković
Predmet
Termotehničke i električne instalacije
Katedra
Katedra za matematiku fiziku i informatiku
predavanja

Poštovani studenti,

Kako bi danas od 13-19 časova trebalo da imamo završna predavanja iz dela TERMOTEHNIČKE INSTALACIJE u okviru predmeta TERMOTEHNIČKE I ELEKTRIČNE INSTALACIJE jer je proteklo 7 nedelja namanjenih ovom delu predmeta.

U narednih 7 nedelja sa vama će kontaktirati koleginica Snežana iz dela predmeta ELEKTRIČNE INSTALACIJE.

Zadnja nedelja na kraju maja predviđena je za zajedničke konsultacije na predmetu, naravno ukoliko Ministarstvo jne donese neke druge odluke.

Ja lično vam želim pre svega dobro zdravlje a i puno uspeha u jedno za sve nas pomalo novom načinu rada.

Lično mi je žao što je ova epidemija prekinula našu saradnju u direktnom kontaktu.

Za sve informacije i konsultacije stojim vam na raspolaganju.

Ukoliko se steknu uslovi pre završetka školske godine održaćemo i kolokvijum, onako kako je bilo planirano

Srdačan pozdrav i puno uspeha,

Mladen Stojiljjković

Gradjevina